معرفی انجمن شیمی اتریش -ایران

نظر به همسویی ماموریت  انجمن علمی شیمی اتریش-ایران و اهداف کنگره ملی شیمی و نانو شیمی از پژوهش تا توسعه ملی

  در ترویچ و گسترش مرز های دانش حوزه شیمی این انجمن معتبر بین المللی به جمع حامیان این رویداد پیوست

http://auica.org/

 

انجمن علمی شیمی اتریش ایران با هدف افزایش مبادلات علمی بین ایران و سایر کشورهای دنیا در کشور اتریش به ثبت رسیده است. این انجمن توانائی عقد قراردهای بین المللی در زمینه علوم و فناوری مرتبط با شیمی، برگزاری همایش های علمی بین المللی ، برگزاری دوره­های علمی کوتاه مدت با دانشگاه­های اروپائی، چاپ مجله و کتاب و ... را دارد

خدمات انجمن :

1- اعطای گواهی شرکت در کنگره  توسط، انجمن بین المللی علمی شیمی اتریش-ایران ،با  قابلیت استعلام آنلاین در سایت انجمن علمی دارای کدهای امنیتی .

2-اعضائی که گواهی فوق را دریافت نمایند، بصورت رایگان عضویت یکساله انجمن خواهند شد. در این عضویت برای این اعضاء، امکان شرکت در همایش­های بین المللی در اتحادیه اروپا، امکان فرصت مطالعاتی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و اساتید، امکان ادامه تحصیل برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی در اتحادیه اروپا برطبق قوانین دانشگاه­های اتحادیه اروپا وجود دارد. برای اعضاء محترم کارت مخصوص یکساله صادر خواهد شد که با این کارت امکان شرکت در همایش­های بین المللی را خواهند داشت. همچنین این انجمن امکان ثبت نام در همایش­های بین المللی، رزرو هتل و مشاوره  (در خصوص سایر کشورهای حوزه اروپا) و تسریع ویزا در حوزه شینگن را خواهد داشت.

3-امکان حضور در نمایشگاه مجازی انجمن با هدف معرفی محصولات و خدمات دانش بنیان .

4-اهدا جوایز ارزنده به پژوهشگران برتر .

5 تخفیف 50% عضویت شرکت های حقوقی حاضر در کنگره. برای شرکت­ها، امکان برگزاری دوره­های تخصصی با دانشگاه­های اروپائی (اتریش، فنلاند، سوئیس و انگلستان) با تخفیف ویژه در داخل کشور یا خارج کشور وجود دارد.

 

پژوهشگران و فعالان حوزه  شیمی و علوم وابسته می توانند با مراجعه سایت انجمن نسبت به ثبت نام عضویت در این نهاد معتبر علمی اقدام نمایند

 

http://auica.org

 


پورتال آنلاین مدیریت و داوری همایش ویرایش 4 kavoshHamayesh